Hakkımızda

TEKNO ENERJI Ltd. Şti.  1965 yılında kurulmuş olup, 55 yıldır Türkiye’nin Elektrik Güvenlik Piyasasının ilk ve en eski  firması olma  gururu ile çalışmalarına başarı ile devam etmektedir.

Firmamız, Dünyanın en büyük ve en eski Elektrik Güvenlik Koruma Malzemeleri ve Ekipmanları üreticilerinden biri olan ve geçen sene 100. Yılını kutlayan Fransız CATU Firmasının  55 yıllık Temsilcisi olup kurulduğu ,ilk günden beri sadece bu firmanın Uluslararası / IEC normlarına uygun ve CE standartlarında üretilen malzemelerinin Türkiye pazarına satışını yapmaktadır.

TEKNO ENERJİ ve CATU firmalarının yarım asrı geçen bu başarılı ortaklıkları büyük bir sürdürülebilirlik örneğidir. Bu iki firma arasındaki sadakat , dürüst ve şeffaf iş ilişkilerinin iki firma içinde babadan oğula geçen bir mirasın bayrak yarışına dönüşen yansımasıdır.

TEKNO ENERJI ve CATU firmaları geçtiğimiz yıl bu ortaklığı bir üst seviyeye taşıyarak, Türkiye de, CATU firmasının lisansı ile üretim  yapılmasına karar vermişlerdir. Yapılan bu lisans anlaşması sayesinde üretilecek ürünlere hem yerli katkı sağlanarak ülkemize döviz kazandırılacak, hem de müşterilerimizin ürünlere daha hızlı ve daha uygun fiyat ile temini sağlanacaktır. Bu ilişkimizin ilerki yıllarda artarak devam etmesini diliyoruz

TEKNO ENERJI firması , İstanbul ,Karaköy de kurulduğu günden beri Aynı adresteki kendine ait binasında  kıymetli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız, Elektrik Güvenlik Ekipmanları satış ve satış sonrası hizmetleri faaliyetlerinde sunduğu hizmetleri ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standardı şartlarına, uluslar arası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak, öngörülen sürede kaliteli, mesleki sağlık ve güvenlik şartlarını göz ardı etmeden, müşteri talep ve tavsiyelerini uygun bir şekilde gerçekleştirmektir.

tekno web 41